datum: 31.05.2018

kategorija: obvestila

V soboto 26.5.2018 in nedeljo 27.5.2018 sta naši ekipi U-10 in U-11 sodelovali na močnem mednarodnem turnirju v Ajdovščini.

Najprej so v soboto nastopili igralci ekipe U-10. V skupinskem delu so se pomerili z ekipami: IZOLE, OLIMPIJE, PRIMORJA in BILJ. Po enekovrednih in borbenih igrah z navedenimi ekipami se žal niso uspeli prebiti v nadaljne razigravanje. Vseeno si za prikazano zaslužijo čestitke. ČESTITAMO!

Boljše je v nedeljo šlo ekipi U-11. Naši mladi nogometaši so se najprej v skupini pomerili z ekipama PROTEUSA in KOPRA in se uvrstili v nadaljne razigravanje. Nato so se v novi skupini srečeli z ekipama iz ČRNUČ in BILJ. Po dobrih in borbenih igrah so se uvrstili v četrfinale kjer so nato po izvajanju kazenskih udarcev izločili IZOLO. V polfinalu so  v mestnem derbiju premagali ND GORICO. V finalu so se nato ponovno srečali z BILJAMI, kjer pa so žal po dokaj enakovredni igri izgubili in osvojili drugo mesto. ČESTITAMO!